درحال بارگذاری ...

تلفن: 989371369918+ایمیل: ava_clinic@yahoo.comساعات کاری: شنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 7 عصر

کلینیک دامپزشکی آوا

ارائه دهنده بهترین خدمات دامپزشکی
بخش تغذیه و رژیم درمانی

تغذیه و رژیم درمانی حیوانات خانگی کلینیک دامپزشکی آوا

در بخش تغذیه و رژیم درمانی حیوانات خانگی کلینیک دامپزشکی آوا با مشاورین تغذیه درمانی در ارتباط خواهید بود تا بهترین و مناسب ترین متد های و جیره بندی غذایی برای حیوانات خانگی خود در اختیار داشته باشید.

بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی به جهت ابراز علاقه خود به حیوان تلاش در یکسان نمودن غذای خود با حیوان دارند. آنها می خواهند با حیوانشان ارتباط بیشتری داشته باشند. لذا غذایشان را با حیوان به اشتراک می گذارند تا لذتی که خود از طعم و مزه غذایی می برند حیوان را نیز شریک کنند، غافل از اینکه این عمل بر سلامت حیوان  تأثیر منفی می گذارد.


تفاوت های غذای حیوان و انسان:

نیاز های تغذیه ای بین انسان ها و حیوانات بسیار متفاوت است. سگ ها و گربه ها به سطوح بالاتری از مواد مغذی نیاز دارند. توجه داشته باشید  اگر حیوان خانگی خود را مطابق با تمامی نیازهای یک انسان تغذیه کنید اغلب برای آن ها نامناسب می باشد. دستگاه گوارش سگ ها و گربه ها بسیار متفاوت با انسان بوده و توانایی هضم نشاسه را تنها در زمان پخت کامل دارند و در مقابل توانایی آنها در هضم پروتئین و چربی با کیفیت بالا را بهتر دارند. نوع رژیم غذایی می تواند با توجه به ژنتیک و محیط و نوع بیماری از ابتلا به بیماری مقابله نماید. بسیاری از غذاهای سگ و گربه ها به تولیدی شرکت های معتبر موجود در جهان به گونه ای بالانس شده اند که به میزان کمتر از ده درصد تمام کالری روزانه اجازه می دهد تا از تشویقی ها مکمل ها و دیگر منابع غیر بالانس تأمین شود.

کلیه حقوق این سایت مربوط به کلینیک آوا می باشد و هرگونه سوء استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.